Przewodnik

Od 20 już lat podróżuję po Kaukazie. Jestem częscią Yan Voyage Touroperator.

Myślę więc, iż mogę powiedzieć, że Gruzję i Armenię znam całkiem nieźle. I to nie tylko od strony czysto turystycznej lub pielgrzymkowej. Zawsze bowiem staram się opowiedzieć ludziom o niuansach kraju, w którym przebywają. O tym jak jego mieszkańcy postrzegają rzeczywistość, co sprawia im radość, a co obawę. Przedstawiam także: historię, tradycję, religię, stosunki narodowościowe i społeczne. Pomaga mi w tym moje historyczne i etnograficzne wykształcenie, poparte wiedzą teologiczną. Przegląd dań kuchni lokalnej oraz winnej piwniczki, także jest naszą codziennością. 

Bo chodzi przecież o to, by podróż przeżyć i się nią nacieszyć, a nie tylko ją zaliczyć.

Tych z Państwa, którzy wolą podróżować niestandardowo, zapraszamy do współudziału w stworzeniu własnego programu. Możecie więc rozbudować istniejące tu propozycje, lub dostosować je do własnych upodobań i preferencji. Możecie je skrócić (raczej nie polecamy) lub wydłużyć. Możecie wreszcie zaproponować własne wizje i pomysły – jeśli tylko im sprostamy, chętnie pomożemy w realizacji.

Jeśli skorzystacie Państwo z naszych usług (Yan Voyage to jeden z wiodących kaukaskich turoperatorów działających w Gruzji i Armenii),  będziemy w stanie zaproponować Wam profesjonalny serwis oraz noclegi w kilku od dawna sprawdzonych i przetestowanych hotelach, po zdecydowanie preferencyjnej cenie.

Zapraszamy więc serdecznie do wspólnego przeżywania i smakowania bardzo niedalekiego przecież Wschodu, gdyż Wschód is good!